img
Home / Tedewizja / Jeden strzał: TDF – M.I.A.S.T.O TRONIC

Jeden strzał: TDF – M.I.A.S.T.O TRONIC

/
/
/
21 ViewsProdukcja: Wielkie Joł Video Muzyka: TDF Instrumental Kawałek z płyty ODKUPIENIE MEFISTOTEDES facebook.com/tdftede facebook.com/wielkiejol.

source

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

41 Comments

  1. Fajnie jest wrócić tu gdzie jeszcze nie ma tych nowych fanów którzy tylko mówią weź tedas zajeb 50 bemgerow, nie hejtuje bo sam się jaram ale tutaj jest ten inny klimat :!)

  2. ehhh… nie, nie odczytuje się tak. Zaokrągla się do pełnej pojemności, w tym wypadku (3901) w dół. Gdyby to było np 3980 to już do góry. x40 w nazwie jest, bo to jednak dużo ładniej wygląda niż 3.9 😉 Podobnie jak oznaczenia x30 w obecnej gamie, gdzie trzylitrówkę zastąpiono 2.0 z turbo (więc powinno być x20). No ale marketing 😉

  3. a Ty się już podekscytowałeś, że mogłeś coś, tym żałosnym tekstem o google skomentować ? 😉 zachowaj te swoje iście mądre komenty dla siebie. Powiedz/burknij je sobie pod nosem i przeglądaj dalej teledyski 😉

  4. Ale wy ludzie jedziecie daremnie :// TEDE jest jaki jest ma swój styl oraz swoją muzyke ja i tak wiem ze niejeden co pociska na Tede odpadł by po połowie tego co tede na klate przykął jezdzicie po ludziach a sami gorsi jestescie wypominacie cudze wady oraz błędy a sami swoje skrywacie jak dla mnie to tede jest jaki jest pzdr..

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

It is main inner container footer text