img
Home / Ciemna Strefa / MAŁAS / CS – MOJE OCZY // Prod. WOWO (OFFICIAL VIDEO) // PERSONALITER.

MAŁAS / CS – MOJE OCZY // Prod. WOWO (OFFICIAL VIDEO) // PERSONALITER.

/
/
/
21 ViewsCiemna Strefa prezentuje klip Małasa z albumu PERSONALITER (MAŁAS X BENY B ) – Osobiście. Teledysk został nakręcony do numeru „Moje oczy”.

source

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

25 Comments

 1. orient na klikę policjna psiarni rządowej , bo przy korycie programu puł świadka karnego, czyli korycie defrucie kod 📱💻 operacyjny szuka konfidentòw tych informacji nielegalnych obu transakcji z fonòw, działa z antywirusem piszą się i połończenia ,esy, książki,plik książek ma licznik numeròw ludzi z kodu defruta 📱,potrafi razem z aktualizacją zainstalować spihon pluskwę pisaną ,program agent dla lewych kabli czyli telefonem ,komputerem agent itp.

  Jak skopiujesz systemy Windows to nawet kamerki działają wszystkie wtyczki muszą być zamknięte .

  Z grodziskiej i stołecznej pliki MRE policjant Mirosława Rusina do przeżucania plikòw .

  Dobra metoda ujawnienia defruta jak wykasowuje system Windows komuś to w biosie tam gdzie piszę system zostaje agent defrut.

  Tak jak to grodziskiego głównego konfidenta świadka warszawskiego kolibabskiego Krzyska pedofila daje oprogramowanie dorobione dostępu do defruta pies kryminalny Mirosław Rusin,ma też dorobione do operatoròw sieci Orange sybiany i androidy szpiegowskie z kodu z plikiem mre

  Laptopy dają z system defrutem w komendzie z oprogramowaniem dostępem dorobinym do kodòw ludzi polski

  Krzysio jak na wdycha z butli maczanki z prochami heroiny i nie ten plik plikòw poszet do psiarni .kolejny statek do kryminału.

  Koryto defrut zrobił parę lat temu technik komputerowiec policji grodziskiej z kryminalną swemu agentowi kablowi krzysiowi, a potem po lewej sprawie nekań poszło na kody przez kryminalnych i grodziską komendę jest dla tego instytucja z rządowa

  Ale daje kryminalna grodziski i stołeczna agentą na pełną wspułpracę i nie łykać fermentu od kabli na pełnej wspułpracy !!!!!!!!!!!!!!!!!

  Pierw był to zwykły wirus policjny działający z antywirusem do sprawdzania komputerów , zrobiony przez technika ………….pierw były komputery i dostał go kapusio krzysio kolibabski pedofil świadek warszawski od dych na warszawiakòw.

  A teraz to układ między miastowy konfidentòw tak zwanych bazy komend dla komend za ochronę komend jednego głòwnego konfidenta ☠👑☠judasza polski !!!!!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

It is main inner container footer text