img
Home / Prosto / Pokoj z Widokiem na Wojne – Tajemnica szczescia

Pokoj z Widokiem na Wojne – Tajemnica szczescia

/
/
/
18 ViewsKUP TE PLYTE W MP3 ZA 7 ZL TU: http://prosto.pl/?l=pl&m=sklep&w=muzykaszczegoly&wyk=38&typ=MP3&pro=83 dzwonek: SMS – MUBU.1236 na nr 7268 (2 …

source

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

45 Comments

  1. ja wywnioskowalem ze tu chodzi o wiare w Boga . Juras byl w seminarium na ks. sie uczył 4 lata ale zrezygnowal ale doswiadczenie na temat wiary katolickiej napewno ma wieksze niz my. Wiem ze malo osob jest tu wierzacych bo same GImbusy pewnie sluchajace demonologi albo "Boga nie ma " bo mu zle w zyciu ale nie po to tu pisze. Chodzi o wiare , korzystaj z przyjemnosci na smyczy ją prowadz ale nie zapominaj o Bogu o najwazniejszym bo po smierci nie zabierzesz do grobu swojego majatku a wiare.

  2. Być może nie była to książka godna uwagi skoro jej nie przeczytałem? To że nie znam tekstu jakiejś tam losowej książki to nie znaczy że nie czytam książek, to że ty nie znasz tekstu z jakiegoś tam kawałka to nie znaczy że nie słuchasz muzyki.

  3. Ludzie przecież to jest muzyczne arcydzieło ! Dobrze że miałem okazje spotkać Jurasa na koncercie i przybić mu pione ! Takich kawałków właśnie mi było potrzeba !! DZIĘKI JURAS I KORAS !

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

It is main inner container footer text