img
Home / Prosto / Sokol i Marysia Starosta – Spalone mosty (audio)

Sokol i Marysia Starosta – Spalone mosty (audio)

/
/
/
18 ViewsKup album „Czarna Biała Magia” tutaj: http://prosto.pl/shop/product/czarna-biala-magia/CD/ Sprawdź kiedy Sokół i Marysia grają w Twoim mieście!

source

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

34 Comments

  1. W grudniu mijają 4ry lata od premiery, chyba najwyższy czas odświeżyć sobie CBM, która ani trochę nie zrobiła się nudna, denna, wręcz przeciwnie, zyskała na brzmieniu i głębii. Już wtedy bardzo mi się podobała, ale dziś doceniam ją jeszcze bardziej, jest na prawdę jak dobre wino.

  2. Jak dzisiaj rzadko sięgam po polski rap, tak nie mogę przestać podziwiać tego typa. Gdy koledzy po fachu zatrzymali się w 90', a młode pokolenie klepie zwrotki o niczym, on jest jednym z kilku, którzy robią muzykę. Niby teksty nie kipią od wielokrotnych i gier słownych, niby słuchając pobieżnie można pomyśleć, że to "wciąż ten sam Sokół od WWO"- bo recytacja, bo nie ma eksperymentów z flow… Jednak jak jeden z drugim się w to troszkę zagłębi, wychodzi na to, że to nie tylko nie ten sam Sokół, ale jeszcze, że to absolutny top tekściarzy w PL. Nie mówiąc już o storytellingach, na które po prostu ma monopol. Jedyne co mnie dziwi to to, że wracam tu po trzech latach i zastaję ten kawałek z ledwo milionem wyświetleń na koncie, gdzie spodziewałem się minimum piątki.

  3. Cieszę sie, ze ten utwor nie jest popularny, bo co wyznacza popularność, skoro taki kawałek na np "ona czuje we mnie pieniądz" ma po 17 mln… lub nie wspominając "ona tanczy dla mnie"
    Te dwie płyty są pisane prosto z serca, tekst jest bogaty obrazowy, wymusza przemyślenia na dany temat, a niektóre kawałki mozna zrozumiec dopiero po 10 odsłuchaniu.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

It is main inner container footer text