img
Home / Prosto / Zapowiedz plyty Fu „De facto”

Zapowiedz plyty Fu „De facto”

/
/
/
15 ViewsPrzedstawiamy videopromomix najnowszej plyty Fu. Album „De facto” ukaze sie w czerwcu 2011. Artist: Fu; Title: Zapowiedz plyty Fu „De facto”; File: Video; …

source

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

21 Comments

 1. wprawdzie do premiery prawie 2 miesiące, ale myśle że można wkrótce wrzucić kawałek który leci od 0:45 , a jakby do tego był już klip to super :))
  dajcie to na górze to może sie wcześnie doczekamy !!
  a tak pozatym to przehuj !!

 2. Love this video I see Jazzy been pushin hard for this guy..That's big Jazzy is like a big bro to us in this business that's why we push Jazzy Management South Jazzy looks out for the up and coming managers and Artist real talk and we got his back in the ATL baby!!

 3. @synmiasta86 przypomnij sobie pierwsze plytki fu klaunie. o ile mozesz je w ogole pamietac, bo wydaje mi sie ze mlody z ciebie gosciu. nie znasz sie na temacie to zamknij pysk dziwko. fu zamiata.

 4. @szejdi3 To ja powiem tak. Pierwsze przesłuchanie płyty-mega zaskoczenie, nowy Fu. "Śpiewane" refreny na plus, extra bity od różnych producentów, dobrze dobrani goście (Toony wielki plus), nawiązania do przeszłości (hehe stąd nazwa), inteligentne teksty (nie w kółko jaranie i jebanie policji jak HG), flow które zawsze mi się podobało. Tyle pamiętam. Mam oryginał i często go słucham. I jak widzisz rację mi przyznaje trochę więcej osób niż Tobie.

 5. kolejne gówno od prosto :/ ta wytwórnia chyba nigdy nie robila nic dobrego :/ a co do samego fu to taki amator z niego, nigdy nie byl dobry, a ta płyta to jakies kolejne gówno w wielkim morzu hiphopowego polskiego gówna, a dobrych raperow w polsce mozna zliczyc na palcach jednej ręki

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

It is main inner container footer text